Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sportovní den mládeže s TAJV v Mohelnici

Sportovní den mládeže s TAJV v Mohelnici

V pondělí 16.10.2023 se uskutečnil 3. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Mohelnici na venkovním multifunkčním hřišti Na Příkopech pro žáky školy a místní děti. Sportovní akce TAJV v Mohelnici patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Žluťáci“, který byl tvořen z členů Petr Ryšavý, Michal Svoboda, Antonín Rozsypal, Josef Zbranek a Anna Ulrichová. Finalisté postupového turnaje v Mohelnici získali upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Mohelnice nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Mohelnice a Olomoucký kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Mohelnici byl zrealizován za podpory města Mohelnice, Olomouckého kraje a partnerů soutěže.