Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Archiv

Archiv


Dopravní výchova v prvních třídách

Ve čtvrtek 8. 1. 2015 se vydala třída 1. A do DDM v Mohelnice, kde byl pro ně připraven dvouhodinový projekt dopravní výchova. Žáci se rozdělili na dvě skupiny. První skupina si zahrála hru chodec na počítači a druhá sledovala video s dopravní tematikou, jak se správně chovat na chodníku či ulici. Pak se děti pustily do luštění spojovačky, doplňovačky a křížovky z dopravní výchovy. Po výměně skupin jsme pracovnicím DDM poděkovali za poučné a zároveň zábavné dvě hodiny dopravní výchovy.

Více

Autor: Straková Jarmila Publikováno 8. 11. 2016 11:29

Ptáčci zpěváčci

V úterý 6. ledna 2015 se žáci předmětu Biologicko – ekologického praktika 7. ročníku vydali do CEA Sluňákov. Program, kterého se zúčastnili, se jmenoval „Ptáčci zpěváčci“. A o čem byl?

Více

Autor: Kadlčková Světlana Publikováno 8. 11. 2016 11:28

Den jazyků na prvním stupni

I žáci první až třetí třídy se zapojili 24. 10. 2014 do projektového vyučování Evropský den jazyků. Žáci se učili pozdravy, barvy, čísla i písničky ve slovenštině, angličtině, ruštině i němčině. Vyráběli vlajky ČR i našich sousedů. Nejvíce se žákům líbila pohádka ve slovenštině nebo angličtině na DVD. Na závěr pohádku krásně namalovali.

Více

Autor: Straková Jarmila Publikováno 8. 11. 2016 11:25

Papír za papír

V rámci Dne jazyků 24. října 2014 jsme na naší škole po roce uspořádali Podzimní sběr starého papíru opět ve spolupráci s firmou SITA Olomouc. Nasbírali jsme 7 tun papíru. Moc děkujeme všem třídám, rodičům, příbuzným, kamarádům, kteří se na sběru podíleli. Zde se můžete seznámit s průběžnými výsledky.

Více

Autor: Kadlčková Světlana Publikováno 8. 11. 2016 11:17

Psaní všemi deseti na klávesnici počítače

V prvním týdnu měsíce října se na naší škole rozbíhá zájmový kroužek pro děti 5. až 9. tříd Psaní všemi deseti. Cílem kroužku je nenásilnou formou děti učit psát na klávesnici počítače deseti prsty, aniž by sledovaly předlohu. K výuce využíváme program MountBlue, který má moderní design, avatary, ikony, popřípadě i vlastní fotografie. Víte proč je výhodné psát všemi deseti prsty?

Více

Autor: Spáčilová Libuše Publikováno 8. 11. 2016 11:04