Aktuálně 


Publikováno 9. dubna 2024
Vážení rodiče, v přihlašování na Prázdniny s vodníkem a Prázdninový svět řemesel v družině nastala změna - na tyto tábor se mohou přihlásit děti ze všech ročníků (1. - 9.). Přihlášení probíhá přes ..
Publikováno 28. února 2024
Vážení rodiče, program na prázdninový svět řemesel je již připravený. Přihlášení bude možné od 1. března 2024 v aplikaci Bakalář, v sekci "Ankety" (přes rodičovský účet). Děti (1. - 9. ročník) můžete ..
Publikováno 27. února 2024
Vážení rodiče, program na prázdniny s vodníkem je již připravený. Přihlášení na prázdninovou družinu bude možné od 1. března 2024 v aplikaci Bakalář, v sekci "Ankety" (přes rodičovský účet). Děti (1. - 9. ročník) můžete přihlásit na jednotlivé dny. Návod na ..
Publikováno 16. dubna 2024
Ve čtvrtek 4. dubna 2024 se smíšené družstvo chlapců a dívek ze 4. a 5. tříd zúčastnilo okrskového kola ve vybíjené. Chlapci a dívky sehráli několik nelehkých zápasů, které nakonec všechny vyhráli a podařilo se jim vybojovat ..
Publikováno 5. dubna 2024
Prvního dne svatého týdne skončil letošní ročník florbalové soutěže pro žákyně prvního stupně, ČEPS CUP. Stejně jako loni se uskutečnil v Praze a stejně jako loni se do něj probojovalo i družstvo našich holek, které obhajovaly loňské vítězství. Po třech výhrách ve skupině přišla ..
Publikováno 5. dubna 2024
Procházkou do města se žáci s paní učitelkou naladili na velikonoční svátky. Nasadili osení, namalovali temperovou barvou kraslice, vyrobili si velikonočního zajíce s pomalovaným vajíčkem ze sádry, vyzdobili ..
Publikováno 5. dubna 2024
Ve středu 20. 3. 2024 ZUŠ Mohelnice uspořádala 2. ročník soutěže Hlas Mohelnicka. Našim zpěvákům se vedlo skvěle. Ve 2. kategorii si naše Vladěnka Svobodová odnesla 1. místo. Ve 3. kategorii naše zpěvačky bodovaly také. 3. místo získala ..
Publikováno 27. března 2024
Opět po roce dne 26. března se otevřely dveře naší školy pro budoucí žáky s jejich rodiči, současné studenty i absolventy let minulých, kteří tak mohli zjistit v jakém prostředí se děti učí, rozvíjejí své ..
Publikováno 27. března 2024
V úterý 19. 3. 2024 se konalo na naší škole okrskové kolo ZŠ v přehazované. Naši školu reprezentovali chlapci a děvčata pátých a čtvrtých tříd. Jednotlivé zápasy mezi školami byly velmi vyrovnané, ale nakonec ..
Publikováno 27. března 2024
Žáci prvních až třetích tříd navštívili v pondělí 18. března kulturní dům, v kterém na ně čekaly Pohádky z pařezové chaloupky. Dva roztomilí mužíčkové Křemílek a Vochomůrka společně prožívali spoustu ..
Publikováno 27. března 2024
Vážení rodiče, ve čtvrtek 28. března mají žáci velikonoční prázdniny. Provoz školní družiny a školního klubu bude přerušen. V době prázdnin mají všichni žáci obědy odhlášeny. V případě zájmu je potřeba ..