Aktuálně 


Publikováno 28. února 2024
Vážení rodiče, program na prázdninový svět řemesel je již připravený. Přihlášení bude možné od 1. března 2024 v aplikaci Bakalář, v sekci "Ankety" (přes rodičovský účet). Děti (1. - 9. ročník) můžete ..
Publikováno 27. února 2024
Vážení rodiče, program na prázdniny s vodníkem je již připravený. Přihlášení na prázdninovou družinu bude možné od 1. března 2024 v aplikaci Bakalář, v sekci "Ankety" (přes rodičovský účet). Děti (1. - 9. ročník) můžete přihlásit na jednotlivé dny. Návod na ..
Publikováno 13. června 2024
Žáci prvních až třetích tříd naší školy pravidelně každý měsíc navštěvují kulturní dům v Mohelnici, kde na ně čekala v druhém pololetí školního roku vždy krásná pohádka. Posuďte sami. V únoru přijel za námi ..
Publikováno 13. června 2024
Žáci prvních tříd se vydali na Den dětí na mohelnický bazén, kde proběhl plavecký výcvik. Po plavání jsme se vydali do psího útulku. Každý žák nesl pro pejsky psí dobroty a také vlastně nakreslené ..
Publikováno 7. června 2024
V pátek 31. května se páťáci vypravili na malý výlet. Hned ráno za zpěvu ptactva absolvovali pěší túru po cyklostezce přes Pešť až do Loštic. Zde si prohlédli Loštickou synagogu. Průvodcem byl pan Štipl, který ..
Publikováno 7. června 2024
V pátek 31. 5. 2024 přijel za žáky 3. tříd pan Csik ze Záchranné stanice pro ohrožená zvířata z nedaleké obce Pateřín. Spolu s Bárou K., žákyní 2. stupně naší školy, povyprávěli dětem o činnosti stanice a o práci se zraněnými zvířaty. Dalším bodem návštěvy ..
Publikováno 5. června 2024
Na závěr letošního školního roku ve čtvrtek 30. května jsme zorganizovali na našem školním hřišti zábavné odpoledne. Tentokrát jsme připravili pro děti a rodinné příslušníky program nejen sportovní, ale i kulturní. Na hřišti byly připraveny sportovní aktivity – fotbal, basketbal, střelba ze vzduchovky, koloběžky, box, bumper ball a také ..
Publikováno 3. června 2024
Žáci třetích ročníků měli 28. května v Městské knihovně v Mohelnici dostaveníčko s půďáky - Trámošem a Světlíkem, se hřbiťáky - Muřinohem a Krchomilkou i s dalšími bytůstkami, které tu s námi jsou, i když vlastně nejsou. Tak to o nich alespoň tvrdí jejich „duchovní otec“..
Publikováno 3. června 2024
Zájmový kroužek Vodníkovo rybaření, který letos poprvé pracoval při naší škole, umožnil vážným zájemcům o rybolov získat potřebné doklady. Po složení teoretické a praktické zkoušky obdrželi všichni členové kroužku v měsíci dubnu rybářský lístek ..
Publikováno 31. května 2024
Ve středu 22. května 2024 se žáci 4. a 5. tříd zúčastnili krajského kola ve vybíjené v Prostějově. Všechna utkání byla velmi vyrovnaná. Naše družstvo postupně získávalo body z několika remíz a také výher zápasu. Žáci si nakonec v krajské finále ..
Publikováno 30. května 2024
Pohyb cyklistů v silničním provozu je životu nebezpečná záležitost, na kterou je potřeba se pečlivě připravit. Žáci naší školy tak činí již od první třídy, kdy neustále zdokonalují své znalosti a dovednosti. Velkou mírou k tomu přispívá i pravidelná návštěva dětského dopravního ..