Žáci 1. A, 1. B a 1. C se ve čtvrtek 16. 4. 2026 vypravili na statek do Doubravského dvora. Seznámili se s životem domácích zvířat a jejich využitím pro člověka. Nakoupili si pochutiny vyrobené z mléka. Pohráli si na hřišti v přírodě. Zajímavá byla také zastávka u rybníka. Počasí nám přálo, proto se dětem vůbec nechtělo vracet zpět do školy.