Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jrn. NBA - basketbalová soutěž pro první stupeň ZŠ

Jrn. NBA - basketbalová soutěž pro první stupeň ZŠ

Po dvouleté pauze zaviněné covidem se žáci ZŠ Vodní opět mohli zúčastnit Jnr. NBA, což je basketbalová soutěž škol pro žáky prvního stupně. Jelikož děti na Vodní basketbal pravidelně trénují, nebyl problém takové družstvo na soutěž sestavit. V pondělí 11. 4. jsme vyrazili na kvalifikační turnaj do Olomouce, kterého se zúčastnily čtyři školy – Mohelnice Vodní, Mohelnice Mlýnská, Olomouc Heyrovského a Olomouc Holečkova. Po třech odehraných zápasech, kdy jsme dvakrát vyhráli a jednou prohráli, se naše družstvo umístilo na krásném druhém místě a zajistilo si tak postup do hlavní soutěže mezi 60 škol z celé ČR. Další turnaje soutěže by měly proběhnout po rozlosování během května. Dětem gratulujeme ke krásnému výsledku.