Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Šesťáci navšívili P – centrum Olomouc

Šesťáci navšívili P – centrum OlomoucNezisková organizace P – centrum Olomouc, s níž naše škola dlouhodobě spolupracuje, nabízí poradenství pro školy i rodiny s dětmi, poskytuje primární protidrogovou prevenci nebo pomáhá s léčbou závislostí. Koncem listopadu navštívili P – centrum žáci šestých ročníků, kde se zúčastnili programu Naše třídanaše parta. Lekce byla zaměřena na podporu vrstevnických vztahů a kooperace ve třídě, žáci si měli uvědomit vlastní roli v třídním kolektivu i v životě. Program probíhal v přátelské atmosféře formou týmových her a soutěží, které nenásilnou formou přispěly k lepší spolupráci, komunikaci i vzájemnému respektu mezi žáky. Děkujeme lektorům z P- centra za vydařený program, který si všechny děti chválily a těšíme se na další.

obr_1.jpg