Prihlaska

Aktuálně 


Publikováno 6. února 2024
Na Vodní to posledním červnem nekončí. Letos pro Vás připravujeme novinku zvanou prázdniny s vodníkem. Vyzkoušejte netradičně strávené prázdniny s družinou a přihlaste se na webu školy ..
Publikováno 6. února 2024
Vážení rodiče, milí žáci, srdečně Vás zveme na zábavné odpoledne s klauny z Balónkova, které se uskuteční v úterý 27. února 2024 od 15.30 hodin ve velké tělocvičně. Můžete se těšit na ..
Publikováno 26. února 2024
Ve třetím únorovém týdnu se žáci čtvrtých ročníků vydali na tradiční zimní pobyt v přírodě spojený s výukou lyžování V Karlově pod Pradědem. Předpověď počasí nebyla příznivá, toulky odpoledních teplot vysoko nad nad ..
Publikováno 20. února 2024
Rok se s rokem sešel a páté třídy vyrazily na zimní pobyt v přírodě s výukou lyžování. Cílem zimní výpravy od 5. do 9. února 2024 byl Karlov pod Pradědem. Ti, co v minulém roce stáli na lyžích poprvé, letos od prvního dne lyžovali, užívali si ..
Publikováno 18. února 2024
Ve čtvrtek 8. února 2024 hráli žáci druhých ročníků turnaj ve vybíjené družstev. Všichni žáci usilovně bojovali o vítězství. V kategorii dívky se umístila děvčata ze II. A na 1. místě, druhé místo obsadila ..
Publikováno 18. února 2024
Je to už potřetí, co jsme s dětmi a jejich rodiči uspořádali sbírku pro útulky. Akce trvala tři týdny a za tu dobu nasbírali naši žáci spoustu potřebných věcí pro opuštěná zvířata. Sbírku převzala ve středu 7. února paní Sokelová ..
Publikováno 14. února 2024
Ve středu 7. února prožili prvňáci den plný her v Šumperku. Navštívili Vesmírnou hernu v Muzejíčku, kde poznali, co vše najdeme ve vesmíru, mohli si zahrát na kosmonauta v raketě, dozvěděli se ..
Publikováno 13. února 2024
Projektový den pro žáky osmého ročníku byl zaměřen na moderní technologie v oblasti elektro, a to formou únikové hry. Na jednotlivých stanovištích si žáci sestrojili lampičku s optickým ..