Prihlaska
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Úspěchy na soutěžích

logo vodní školy.jpg

Úspěchy žáků na soutěžích

Školní rok 2023/2024

Dějepisná olympiáda


- 1. kategorie – okresní kolo

- 10. místo Michal Král, IX. C

- 26. místo – Matyáš Hulman, VIII. A

 

Olympiáda z českého jazyka


– okresní kolo

 - 1. místo – Monika Nemravová, VIII. A

 

Matematická olympiáda


- kategorie Z9 – okresní kolo

- 8. místo – Jan Oharek, IX. C – úspěšný řešitel

- 11. místo – Michal Král, IX. C

- 12. místo – Jana Plháková, IX. C

 

 

 

Školní rok 2022/2023

 Archimediáda


– okresní kolo 

– 1. místo – Monika Nemravová, VII. A

                     Michaela Lávičková, VII. A

                     Simona Winklerová, VII. A

                     Hana Marie Tupá, VII. A

                     Matěj Gereš, VII. A

– 2. místo – Matyáš Hulma, VII. A

– 4. místo – Ema Kučová, VII. A

                  – Lea Pfeifferová, VII. A

 

Biologická olympiáda


– kategorie D – okresní kolo

– 3. místo Monika Nemravová VII. A

– 5. místo Simona Winklerová VII. A

 

– kategorie D – krajské kolo

– 7. místo Monika Nemravová VII. A – úspěšný řešitel

 

kategorie C – okresní kolo

– 3. místo – Markéta Nemravová IX. A 

 

kategorie C – krajské kolo

– 12. místo – Markéta Nemravová IX. A – úspěšný řešitel

 

Dějepisná olympiáda 


I. kategorie – okresní kolo

 – 1. místo – František Král IX. A 

 

I. kategorie – krajské kolo

– 3. místo – František Král IX. A

 

Dopravní soutěž mladých cyklistů


– I. kategorie – okresní kolo

– 2. místo – Nicola Šihlavá, IV. B

                   – Daniel Šrot, V. C

                   – Šimon Vančo, VI. A

                   – Amélie Apoštolová, VI. B

 

– II. kategorie – okresní kolo

– 2. místo – Matyáš Hulman, VII. A

                  – Michal Král, VIII. C

                  – Natálie Králová, VIII. C

                  – Laura Sofie Raichová, VIII. C

 

Fyzikální olympiáda


kategorie E – okresní kolo

– 2. místo – Tomáš Kunert VIII. C

– 3. místo – David Till VIII. C

– 4. místo – Michal Král VIII. C

– 5. – 6. místo Jan Oharek VIII. C

– 5. – 6. místo Jakub Oharek VIII. C

 

 – kategorie F – okresní kolo

– 3. místo – Vojtěch Vašek IX. A

– 4. místo – František Král IX. A

 

 – kategorie F krajské kolo

– 7. místo – František Král – úspěšný řešitel

 

Matematický klokan 


kadet – okresní kolo

– 3. místo – Vojtěch Vašek IX. A

 

– benjamín – okresní kolo

– 2. místo – Václav Vašek VI. B

– 4. místo – Monika Nemravová VII. A

 

– cvrček – okresní kolo

– 4. místo – František Kratochvil III. A

 

Matematická olympiáda 


– okresní kolo

– kategorie Z5 – 1. místo – Daniel Šrot V. C 

– kategorie Z9 – 2. místo – Markéta Nemravová IX. A 

– kategorie Z9 – 2. místo – Vojtěch Vašek IX. A 

 

 – krajské kolo

– 6. – 8. místo – Vojtěch Vašek IX. A  – úspěšný řešitel

– 12. – 13. místo – Markéta Nemravová IX. A  – úspěšný řešitel

 

Mladý chemik 


– krajské kolo

– 4. místo – František Král IX. A 

– 24. místo – Vojtěch Vašek  IX. A 

 

Olympiáda z českého jazyka


– okresní kolo 

– 4. – 5. místo – Vojtěch Vašek IX. A

 

Olympiáda z anglického jazyka


– okresní kolo – kategorie I.A

– 4. místo Karolína Nosálová VIII. A 

 

Prezentiáda


– krajské kolo

– 1. místo – Vendula Dřevická a Vojta Vašek IX. A

 

– republikové finále

– účast – Vendula Dřevická a Vojta Vašek IX. A

 

Recitační soutěž


– kategorie 1 – okresní kolo

– postup do krajského kola – Marie Pavelková III. A

 

Zeměpisná olympiáda


– kategorie C – krajské kolo

– 4. místo – Markéta Nemravová IX. A