Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adventní čas na naší škole

Adventní čas na naší školeSoučasná situace nám sice klade různé překážky a omezení, ale tradice a zvyky jsou i v této době stále živé. Žáci naší školy si je připomínají po celý rok, tedy i nyní v době adventu. Tradičním symbolem tohoto předvánočního období je adventní věnec se čtyřmi svíčkami, jež symbolizují čtyři adventní neděle. Paní vychovatelky připravily i letos oblíbenou pracovní dílnu Advent. Děti, které docházejí do školy na prezenční výuku, si vyrobily originální adventní věnečky, a navíc si užily radost ze společného tvoření a sváteční předvánoční atmosféry. Poděkování patří paní Daně Hňoupkové za přípravu a organizaci voňavé adventní dílny, paní Zuzce Kašíkové za odborné poradenství a také paním vychovatelkám a asistentkám, které dětem ochotně nabídly pomocnou ruku.  

advent_2.jpg advent_3.jpg advent_4.jpg