Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Akademie ZŠ Vodní předala zasloužené Oscary

Akademie ZŠ Vodní předala zasloužené OscaryDatum konání:
30.5.2017

Dříve než školní rok předá své žezlo prázdninovým měsícům, zakončil své kralování tradiční přehlídkou originálních vystoupení dětí prvního i druhého stupně Základní školy Vodní v Mohelnici.

Tématem letošní Akademie, která se konala 30. května 2017 ve velkém sále MKC Mohelnice, byl film, k němuž neodmyslitelně patří i cena filmové Akademie - Oscar.  A kdo byl v letošním roce nominovaný Akademií a ucházel se o zisk prestižní ceny, zlaté sošky Oscara?

Diváci se mohli těšit z jedinečných vystoupení, které si připravili děti zájmových kroužků školní družiny a také žáci prvního i druhého stupně pod vedením svých třídních učitelů. V pestré paletě pěveckých, tanečních i dramatických vystoupení děti zúročily své nadání, kreativitu, týmovou spolupráci, ale především nadšení, které na diváky po celou dobu přenášely. Celé odpoledne hvězdných vystoupení měli pod taktovkou žáci devátých ročníků, kteří se na výbornou zhostili nelehké role scénáristů, výtvarníků, choreografů, kulisáků i moderátorů. A navíc si pro diváky připravili filmová překvapení v podobě tanečních vystoupení na písně z největších filmových trháků.

Letošní filmová Akademie by se rozhodně neobešla bez hvězdného zvuku, který nám zajistil včetně veškeré aparatury profesionální zvukař pan Kamil Grygar. Děkujeme!!

Není žádným překvapením, že pomyslnou cenu Akademie, zlatou sošku Oscara a velké poděkování si nakonec odnesli všichni zpěváci, tanečníci, herci, moderátoři a samozřejmě i pedagogové, kteří dětem pomáhali s nelehkou přípravou originálních vystoupení či výzdobou předsálí.

Všem divákům děkujeme za přízeň a chcete-li se podívat na krátkou reportáž z naší filmové Akademie, najdete ji na webových stránkách Mohelnické televize www.mohelnickatelevize.cz

IMG_3364.JPG

 IMG_3373.JPG

 IMG_3386.JPG

IMG_3475.JPG