Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Anglická olympiáda – okresní kolo.

Anglická olympiáda – okresní kolo.Datum konání:
14.2.2018

Jako každý rok se i letos lednové a únorové hodiny angličtiny soustředily na pilování komunikačních dovedností, abychom žáky co nejlépe připravili na konverzační soutěž v angličtině. Do školního kola se přihlásilo 23 statečných žákyň a žáků. Více se dařilo dívkám, které vyhrály mladší i starší kategorii školního kola. Obě vítězky pak reprezentovaly naši školu v okresním kole v Šumperku. Nejlépe se dařilo Kamile Strnadové, která v kategorii žáků 6. a 7. ročníků zvítězila. Julie Petříková naši školu reprezentovala již podruhé. Ve své kategorii žáků 8. a 9. ročníků získala na okrese pěkné 4. místo. Oběma soutěžícím gratulujeme!

foto1.JPG