Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den matek – květnový svátek v naší škole

Den matek – květnový svátek v naší školeNapsal Spáčilová Libuše :: [12. 5. 2016 11:10]
Naposledy upravené upravil Spáčilová Libuše :: [12. 5. 2016 11:13]
 

„Děkuju za lásku, trpělivost, porozumění…jednoduše, z celého srdce Ti děkuji mami!“ Tato slova říkaly první květnovou neděli svým maminkám děti ze školní družiny ZŠ Vodní. K těmto slovům a sladké puse přidali ještě dárek – originální lžičku. V neděli mohou tímto symbolickým dárkem vyjádřit své poděkování za lásku a péči, kterou jim maminka věnuje. Druhého května se děti sešly v pracovní dílně Den matek a pustily se do práce. Podle rad starších spolužáků, paní učitelky nebo vychovatelky, nebo své vlastní fantazie děti s láskou zdobily čajové lžičky hmotou Fimo. Práce se jim dařila a obdarovaným maminkám dárek jistě udělá velkou radost a vždy jim bude připomínat lásku jejich dětí.

 

017.JPG 020.JPG 022.JPG023.JPG 025.JPG 027.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.