Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den otevřených dveří 2024 aneb Vodníkova cesta do školního světa

Den otevřených dveří 2024 aneb Vodníkova cesta do školního světaOpět po roce dne 26. března se otevřely dveře naší školy pro budoucí žáky s jejich rodiči, současné studenty i absolventy let minulých, kteří tak mohli zjistit v jakém prostředí se děti učí, rozvíjejí své dovednosti a schopnosti, v jaké atmosféře se vzdělávají.

Všichni návštěvníci měli možnost prohlédnout si jednotlivé učebny školy, vyzkoušet si rozličné aktivity včetně novinek virtuální reality a robotiky, nahlédnout do prostředí školní družiny a školního klubu a třeba také ochutnat dobroty z naší školní jídelny. Jsme velice rádi za vysokou účast, která letošní Den otevřených dveří provázela. Mnohé z nás potěšila zpětná vazba našich bývalých studentů, kteří jsou nyní úspěšní v dalším studiu i v zaměstnání.

Moc vám děkujeme za návštěvu a těšíme se na vás při zápisu dětí do prvních tříd a na dalších akcích, které pro vás připravujeme.