Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den otevřených dveří

Den otevřených dveříPo dvouleté pauze, kterou způsobila virová pandemie, proběhl na naší škole Den otevřených dveří. V úterý 29. března mohli naši hosté nahlédnout pod pokličku školního dění, zjistit, co nového jsme vybudovali, v jakém prostředí a jaké atmosféře se děti učí, rozvíjejí své vědomosti, dovednosti, zájmy, kde se stravují a také, jak tráví svůj volný čas.

Návštěvníci měli možnost prohlédnout si všechny prostory školy a zapojit se do pestrého programu, který naši žáci společně se svými učiteli připravili.

Potěšilo nás, že letošní účast na Dni otevřených dveří byla velmi vysoká. Přivítali jsme jak rodiče s dětmi, tak i mnoho bývalých žáků, kteří se k nám rádi vracejí a s nostalgií vzpomínají na léta strávená v naší škole.

Děkujeme vám za návštěvu a těšíme se na vás při zápisu dětí do prvních tříd, v jarních pracovních dílnách nebo dalších akcích, které pro vás připravujeme.