Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Krajské kolo soutěže Prezentiáda 2022

Krajské kolo soutěže Prezentiáda 2022Letošního ročníku soutěže Prezentiáda se zúčastnili žáci ze třídy VII. C, VIII. A, IX. B a IX. C. Nejlepší práce na téma „Co by kdyby“ a „Co řešíme o přestávkách“, prošly nominačním kolem, ve kterém organizátoři zhodnotili vizuální vzhled prezentace a vybrali nejzajímavější prezentace, které postoupily do kola krajského. Z naší školy postoupilo celkem 6 týmů – SIJA MONA (VII. C), ODSOUZENÍ (IX. B), TROSEČNICE (IX. B), DUHOVÉ VÍLY (IX. B), NAD NULOU (IX. B) A MRAK KRYSTALŮ (IX. B). Krajské kolo proběhlo 28. března 2022 v Olomouci na Gymnáziu Hejčín, kde týmy představily a odprezentovaly svou práci před odbornou porotou. Všichni žáci si vedli výtečně. Upřímně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.