Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Krajské kolo soutěže Prezentiáda 2023

Krajské kolo soutěže Prezentiáda 2023Do letošního krajského kola soutěže Prezentiáda postoupily z naší školy celkem 4 týmy – Ája a Jája (A. Drlíková, J. Pěnkava), Chocholóšci (T. B. Šemberová, L. Spáčilová, B. Macháčková), Jahoda (J. Kaplová, A. Hetflajšová), W (V. Vašek, V. Dřevická).

Prezentace těchto týmů na téma „Bylo nebylo“ a „1+1“ prošly nominačním kolem, ve kterém organizátoři hodnotí vizuální atraktivitu, obsahovou provázanost, logickou ucelenost, vhodný poměr mezi textovou a grafickou náplní, správně uvedené zdroje atp., a byly vybrány do kola krajského. Soutěž proběhla 24. března 2023 v Olomouci na Gymnáziu Hejčín, kde týmy představily a odprezentovaly svou práci před odbornou porotou.

Na prvním místě se umístil tým W – V. Vašek a V. Dřevická, a zajistili si tak postup do velkého Grandfinále, které proběhne v Praze. Krásné druhé místo získal tým Ája a Jája. Všichni žáci si vedli výtečně. Upřímně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!