Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Malí šachisté byli úspěšní v okresním kole a postoupili do krajského přeboru

Malí šachisté byli úspěšní v okresním kole a postoupili do krajského přeboruV prosinci loňského roku se konalo okresní kolo šachového turnaje družstev v Šumperku. Naše škola vyslala malé šachisty z 1. stupně: Filipa Langra, Jakuba Navrátila, Davida Tilla, Robina Petřivalského a Josefa Nátěstu. Všichni jmenovaní se umístili na 1. – 5. místě ve školním kole. Chlapci ve své kategorii v Šumperku zvítězili a vybojovali si tak postup do krajského kola.

Krajský přebor škol v šachu se konal 23. ledna 2018 v Olomouci na Gymnáziu Hejčín. Soutěžilo se ve třech kategoriích:

A – 1. stupeň ZŠ
B – 2. stupeň ZŠ
C – studenti SŠ

Družstvo naší školy se umístilo na pěkném 7. místě a přivezlo si z Olomouce krásné zážitky a spoustu nových zkušeností. Ty může zúročit v příštích ročnících tohoto šachového turnaje.

sachy1.jpg