Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mikulášská nadílka 2021

Mikulášská nadílka 2021V pondělí 6. prosince navštívil naši školu zase po roce Mikuláš se svými čerty a andělem. Tentokrát zavítali do prvních, druhých a třetích tříd a nezapomněli ani na školní jídelnu. Ukázalo se, že v naší škole jsou téměř samé hodné děti. Mikuláš přesně věděl, co kde neklape, co se daří a co ne, kde se trochu zlobí a kde ne. Děti bedlivě naslouchaly jeho slovům a někde došlo i k menším slibům o nápravě drobných hříchů, což se líbilo hlavně čertům. Každá třída připravila pro vzácnou návštěvu malý dárek ve formě písničky nebo básničky. V jídelně čekala na děti sladká odměna v podobě balíčků s ovocem a sladkostmi, které jim Mikuláš, čert a anděl rozdávali. Mikulášská nadílka zpestřila dětem všední den a navnadila je na blížící se vánoční svátky.