Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mikulášské menu ve školní jídelně

Mikulášské menu ve školní jídelněNapsal Spáčilová Libuše :: [9. 1. 2016 20:38]
Naposledy upravené upravil Spáčilová Libuše :: [9. 1. 2016 21:01]
 

V pátek 4. 11. 2015 jsme pro naše děti i ostatní strávníky připravili mikulášské menu, k němuž dostal každý i čertovsky dobrý mls v podobě balíčku se sladkostmi a ovocem. Tento den pořádáme v naší školní jídelně již 5 rokem a dětem se moc líbí. Nejenže tento den připravujeme nejoblíbenější  dětská jídla pohádkově pojmenovaná, ale také svátečně vyzdobíme jídelnu a vánoční stromeček, který  všem připomíná blížící se Vánoce, nejkrásnější svátky roku.  Díky spolupráci s paní Jarmilou Strakovou a žáky 8. a 9. tříd nás navštívil Mikuláš společně s anděly a čerty, kteří dětem předávají balíčky a vytvářejí tak kouzelnou atmosféru tohoto dne.

Iveta Kokošková

mik_jidelna_2015.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.