Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Návštěva předškoláčků na naší škole

Návštěva předškoláčků na naší školeV průběhu měsíce března naši školu několikrát navštívili kamarádi předškoláci z okolních mateřských škol. Prvňáčci se na ně moc těšili, a proto si pro milou návštěvu připravili zábavný program. U paní učitelky z 1. C si děti nejprve vyzkoušely hry na interaktivní tabuli a také předvedly, jak krásně už se umí podepsat – a to dokonce opravdickým perem, které jim s radostí půjčili naši prvňáčci. Nakonec po splnění speciálního úkolu dostali všichni předškoláci svoji první jedničku. V další třídě se předškoláčků ujaly děti z 1. A a 1. B a společně si zahrály hru s písmenky a obrázky. Starší se starali o mladší, při hře jim radili a pomáhali. Poté jsme si podle obrázků namalovaných dětmi všichni zazpívali písničku Když jsem já sloužil. Na závěr jsme naší návštěvě darovali malé dárky s překvapením. Toto setkání s předškoláčky bylo i pro prvňáky velmi příjemné. Předvedli, co nového se naučili od doby, kdy opustili své školky, a také zavzpomínali na paní učitelky a staré kamarády. Děkujeme.

foto2.jpg foto3.jpg foto4.jpg

foto5.jpg foto6.jpg foto7.jpg