Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Návštěva z České spořitelny v naší škole

Návštěva z České spořitelny v naší školeVe stejný den, jako jsme měli projektové vyučování k výročí 30 let od Sametové revoluce, navštívily třídu 4.A dvě pracovnice České spořitelny. Paní Andrea Buřtová a Hana Blažková se přišly podívat, jak se připravujeme na náš vánoční Jarmark. Obě dvě se při kontrole skvěle zapojily a pomohly nám s výrobou zboží. Společně jsme se pobavili o tom, co chystáme, dostali jsme několik rad, na co nezapomenout, aby proběhlo vše na jedničku. Nakonec děti dostaly další dárečky, které se jim na jarmarku budou jistě hodit. Tímto bych Vás všechny ráda pozvala na vánoční jarmark, který se koná 9. 12. 2019 v České spořitelně v Mohelnici od 14 do 17 hodin, těšit se můžete na spoustu vánočních výrobků a také na různé dobrůtky.

foto2.jpg foto3.jpg foto1.jpg