Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Office Arena 2022 – školní kolo

Office Arena 2022 – školní koloStejně jako v předchozích letech, tak i letos se naši žáci z osmých a devátých tříd zapojili do soutěže Office Arena. Školní kolo proběhlo ve dnech 15., 17. a 18. února 2022.

Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh. Účastníci této soutěže dokazují nejen svou technickou zdatnost při práci v kancelářských aplikacích Microsoft Office, ale zároveň musí obstát i v prezentačních a komunikačních dovednostech. Ti nejlepší se dostanou do finále, které se bude konat v sídle společnosti Microsoft v Praze.

V pondělí 7. března 2022 jsme obdržely výsledky školních kol. V krajském kole budou naši školu reprezentovat Vojtěch Vašek ze třídy VIII. A a Veronika Dřevická ze třídy IX. B. Gratulujeme!