Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Okresní a krajské kolo v šachu

Okresní a krajské kolo v šachuDne 4. 12. 2019 se naši žáci zúčastnili okresního kola v šachu v Šumperku. Čtyřčlenný tým ve složení Jakub Navrátil, David Till, Michal Král a Filip Langr obsadil krásné 3. místo a zajistil si tímto výsledkem i postup do krajského kola, které se konalo 9. 1. 2020 v Olomouci. Nutno dodat, že složení týmu se pro krajský přebor již muselo změnit a dle pravidel soutěže mohli naši školu reprezentovat v kategorii 1. – 5. třída pouze tři hráči, kteří do této kategorie patří. Náš tým pod vedením výborného a zkušeného trenéra pana Karla Volka, bohužel již bez Jakuba Navrátila, se rval jako lev, ale na nejlepší to již nestačilo. I tak patří všem našim žákům poděkování za jejich výbornou reprezentaci a bojovnost a příští rok budeme bojovat dál.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů