Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sběr papíru ve školním roce 2018/2019

Sběr papíru ve školním roce 2018/2019Na konci května se uskutečnil ve spolupráci s firmou Sita Olomouc jarní sběr starého papíru. Žáci naší školy spolu s rodiči a rodinnými příslušníky nasbírali kolem 20,5 tuny papíru (včetně podzimního sběrového dne). Nejvíce papíru se podařilo nasbírat žákům třídy 2.A (123 kg v přepočtu na každého žáka této třídy). Ani na druhém stupni žáci nezaháleli a žáci třídy 7.A. přinesli v přepočtu na každého žáka této třídy 91 kg papíru. Mezi jednotlivci nejvíce nasbíral Opluštil ze třídy 2.A a Zemánek ze 3. A. Sběru se zúčastnili žáci ze všech tříd prvního i druhého stupně. Moc děkujeme rodičům a příbuzným našich žáků, kteří se na sběru papíru podíleli. Také děkujeme žákům naší školy, kteří při sběru pomáhali.

SBER_výsledky 2018_19.pdf

100_4844.JPG