Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sportovní aktivita základních škol Šumperského okresu 2021/2022

Sportovní aktivita základních škol Šumperského okresu 2021/2022



Po pauze způsobené onemocněním Covid-19 se v uplynulém školním roce opět naplno rozběhly sportovní soutěže pro základní školy šumperského okresu. Naše škola se sice nezúčastnila všech soutěží, které byly pro školní rok vyhlášeny, i tak ale výbornými výkony zejména v atletice, míčových hrách a florbalu nakonec dosáhla na první místo. Velmi si tohoto umístění považujeme, protože se nestává často, abychom v konkurenci zejména sportovních škol ze Šumperka stanuli na nejvyšší příčce.

Poděkování za tento skvělý úspěch patří všem žákům, kteří do sportovních soutěží zasáhli, i vyučujícím, kteří je na soutěže připravovali. A velké díky patří i rodičům, kteří svým dětem umožnili svou školu reprezentovat.

I v letošním školním roce se pokusíme na tento úspěch navázat. Udělat pro vítězství všechno, ale ne cokoli. Zápolit naplno, ale vždy s respektem a úctou k svému soupeři. Soutěžit s vědomím, že není důležité vyhrát, ale o výhru se pokusit. Přeji proto našim žákům mnoho výher, a to nejen ve sportovní oblasti.