Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Turnaj v košíkové

Turnaj v košíkovéNapsal Spáčilová Libuše :: [9. 1. 2016 22:06]
 

Třetího ročníku náborového turnaje v košíkové pro ZŠ pořádaného oddílem košíkové TJ MEZ Mohelnice se zúčastnila 4 družstva naší školy složená z žáků 2. a 3.tříd naší školy. Turnaj se uskutečnil v tělocvičně ZŠ Mlýnská ve středu 16. 12 2015.

Od 10.00 hodin se žáci převlékli do sportovních dresů a stali se zapálenými basketbalisty s obrovskou chutí vyhrát. Už při slavnostním zahájení byli obdarováni minerálkou, aby síly stačily. Turnaj hráče opravdu vysiloval, neboť síly byly v ročnících vyrovnané. 

Při závěrečném hodnocení si vítězná družstva vybrala své odměny od sponzora Cyklocentrum Mikulička. Spokojenost dětí byla odměnou pořadatelům. Doufejme, že chuť, stát se dobrým basketbalistou, zvýší počet trénujících hráčů v kroužku basketbalu.

                                                                                                Ivana Miketová

100_3949.JPG100_3952.JPG100_3953.JPG100_3954.JPG100_3955.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.