Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vystoupení pro rodiče aneb zase po dlouhé pauze naživo

Vystoupení pro rodiče aneb zase po dlouhé pauze naživoNyní, když skončila covidová omezení, se konečně mohli sejít jak herci dramatického kroužku, tak jejich blízcí.

Protože jsme pilně a poctivě trénovali naši pohádku, pozvali jsme milé rodinné příslušníky na naše představení O třech zatoulaných pohádkách. Vystoupení se konalo v úterý 22. března 2022 v malé tělocvičně naší školy. Všech 23 herců našeho kroužku hrálo skvostně a odpoledne jsme si užili. Představení se moc povedlo, děti byly úžasné, i přesto, že je sužovala tréma a obavy. Všechno bravurně zvládly a odměnou jim byl dlouhý aplaus, který si zcela zasloužily. Chci jim moc poděkovat za jejich snahu a přístup. Nacvičit divadelní představení při covidových omezeních bylo opravdu náročné, protože jsme se kvůli nemocem a karanténě nemohli dlouhé měsíce scházet.

Nesmím také zapomenout na pozorné a úžasné publikum, které obstálo i při závěrečné hře Bingo, kdy jsme si formou kvízových otázek vyzkoušeli pozornost našich diváků. Obstáli na výbornou, a proto si také nakonec zasloužili malou odměnu ve formě poctivě připraveného rautu. Poděkování patří i panu Ivu Zatloukalovi, který celé naše odpoledne zdokumentoval na kameru. Za pomoc děkuji také své kolegyni Monice Dostálové. Děti, rodiče a kolegové a těším se na další spolupráci!