Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vzpomínka na Vánoční a Tříkrálové koledování na ZŠ Vodní

Vzpomínka na Vánoční a Tříkrálové koledování na ZŠ VodníVánoční koledování na ZŠ Vodní má už letitou tradici. A tak i letos se dne 13. 12. v dopoledních hodinách sešli v krásně vyzdobené tělocvičně žáci prvního stupně, odpoledne potom rodiče, rodinní příslušníci a přátelé naší školy, aby společně prožili pravou vánoční atmosféru.

Do přípravy akce se zapojili členové zájmových kroužků naší školy, ale i další aktivní žáci pod vedením svých pedagogů. V programu vystoupili členové nového zájmového kroužku Music klub, taneční klub X-treme, dívčí skupina Letem světem, žákyně třídy 4. C a 6. C., pěvecký sbor Rolnička, který na závěr zazpíval společně se členy kroužku Hra na kytaru. Na akci se podíleli i bývalí žáci naší školy. Celým programem všechny přítomné provedl moderátor Mohelnické televize, náš bývalý žák Šimon Švub, a akci ozvučil Vojta Hroch se svým kolegou Kamilem Stratilem. Za to jim patří velký dík, stejně jako kameramanovi Jarku Salamonovi, který z akce pořídil videozáznam. Účinkující a jejich blízcí tak budou mít na koledování pěknou vzpomínku. Přítomní diváci si odnesli malý dáreček v podobě přáníčka s pytlíčkem sušeného ovoce, na jejichž výrobě se podíleli vychovatelky ŠD pod vedením paní učitelky Vilmy Klímové.

Díky všem, kteří se do přípravy akce zapojili!!

Touto akcí však vánoční čas na ZŠ Vodní nekončí. V pátek 11. 1. navštívili členové kroužku Music klub převlečení za Tři krále všechny školní družiny naší školy, aby zazpívali a popřáli vše dobré do nového roku. V sobotu 12. 1. se naše škola již po několikáté zapojila do celorepublikové akce pořádané Charitou Tříkrálová sbírka. Všichni koledníci se společně s ostatními koledníky z našeho města ráno sešli v kostele sv. Tomáše Becketa u betléma a odtud vyrazili po skupinkách do města.

Do akce se zapojilo víc než 50 dětí a 6 zaměstnanců naší školy z řad vychovatelek, asistentek pedagoga i kuchařek. Díky všem koledníkům, vedoucím skupinek i rodičům za podporu a důvěru.

obr_koledovani_1.jpg obr_koledovani_2.jpg tři králové3.jpg

tři_králové1.jpg třikrálové2.jpg