Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zábavné odpoledne

Zábavné odpoledneNa závěr letošního školního roku ve čtvrtek 30. května jsme zorganizovali na našem školním hřišti zábavné odpoledne. Tentokrát jsme připravili pro děti a rodinné příslušníky program nejen sportovní, ale i kulturní. Na hřišti byly připraveny sportovní aktivity – fotbal, basketbal, střelba ze vzduchovky, koloběžky, box, bumper ball a také doprovodný program malování na obličej, fotokoutek nebo prohlídka Mustangu. Nechybělo ani bohaté občerstvení, které zajistila cateringová firma pana Martince.

Pro hudební a taneční vystoupení bylo připraveno pódium, které nám i s ozvučením zajistil pan Martin Vlk. Celým programem provázeli moderátoři z řad deváťáků. Slunečné dopoledne dávalo naději, že nám počasí bude přát, ale po prvním vystoupení školní kapely Croix přišla průtrž mračen. Silný déšť zahnal všechny přítomné pod střechu a vypadalo to, že akce je u konce. Po dešti se ale vyjasnilo, moderátoři nastoupili na pódium a spontánně uváděli další vystoupení. Obě třídy devátého ročníku předvedly své taneční vystoupení, úspěšná taneční skupina X-treme v kategorii mini děti, junioři a maminky zatančila své taneční formace, s nimiž získala mnohá ocenění, letos v květnu dokonce titul mistři ČR. Taneční skupina Us předvedla výrazový tanec. Viktorka S. zaujala svým vystoupením s pompony a žáci 9. C se rozloučili a poděkovali písničkou.  Celá akce byla zakončena bohatou tombolou.

Za spolupráci děkujeme městu Mohelnice, našim žákům za přípravu a realizaci vystoupení, pedagogům za organizaci a našim hostům za příjemnou atmosféru a pozitivní ohlasy.