Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zábavné odpoledne pro prvňáčky

Zábavné odpoledne pro prvňáčkyV úterý 26. září a 3. října se sešli po 15. hodině žáci prvních ročníků společně se svými rodiči na dětském hřišti u naší školy, kde pro ně třídní učitelky připravily odpoledne plné her a zážitků. Rodiče soutěžili se svými dětmi v přenášení míčku na lžičce i pálce, házeli míč do lavoru a přenášeli kapesníky pomocí kolíčků. Během her a soutěží se všichni moc dobře bavili a získali sladkou odměnu. Do naší venkovní učebny jsme si šli vyrobit jablíčko z pásků papíru. A kdo měl zájem mohl si nechat namalovat něco na obličej. Na závěr příjemného setkání si děti společně s rodiči opekly špekáčky. Po17. hodině jsme se dobře naladěni rozcházeli domů. Společně strávený čas dětí, rodičů a pedagogů je důležitým krokem k další vzájemné spolupráci rodiny a školy. Poděkování patří všem rodičům za bohaté občerstvení a také kuchařkám naší školy za přípravu nápojů.