Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi

Zábavné odpoledne pro rodiče s dětmiNa závěr letošního školního roku jsme se rozhodli pro změnu a inovaci. Místo tradiční akademie jsme ve čtvrtek 2. června uspořádali zábavné odpoledne pro naše žáky a jejich rodinné příslušníky. Cílem bylo nejen soutěžení rodinných týmu v tradičních i méně obvyklých sportovních disciplínách, soutěžích a hrách, ale také pobavit se a odreagovat od každodenních povinností. Pro tento účel jsme využili prostory našeho nového víceúčelového hřiště, venkovní učebnu, dětské hřiště a exteriéry školy.

Mile nás překvapil zájem rodičů, prarodičů i dětí, kteří si s chutí a evidentní radostí zasoutěžili společně se svými ratolestmi v rozmanitých disciplínách - florbal, střílení na bránu, skok do dálky, běh, střelba ze vzduchovky, jízda zručnosti, kouzlení, kuličkiáda, skákání v pytli a další. Nechyběla ani pracovní dílna drátování, kde si rodiče společně se svými dětmi vyzkoušeli svou zručnost a přitom mohli zhlédnout prezentaci fotografií z akcí, kterých se žáci naší školy účastní. Z výstavky dětí keramického kroužku si mnozí odnesli originální výrobek pro radost a na památku. V průběhu zábavného odpoledne vystoupila taneční skupina X-treme pod vedením paní Malinkové a příjemnou podívanou připravily našim hostům se svým tanečním vystoupením také dívky ze 7. B. Pro povzbuzení a na posilněnou jsme pro naše hosty připravili malé občerstvení a posezení za doprovodu reprodukované hudby. Sportovní nadšenci z řad jednotlivců a také rodinné týmy byli za své výkony odměněni dárkovými poukazy a drobnými dárky.

Děkujeme za spolupráci městu Mohelnice a místnímu florbalovému klubu FBC Mohelnice. Poděkování patří také dětem a jejich rodinám za nadšení a chuť soutěžit. Příjemná atmosféra, radost ze sportovních výkonů a nadšení ze hry dětí i dospělých byly zpětnou vazbou i pro nás organizátory, že zábavné odpoledne se vydařilo.