Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi

Zábavné odpoledne pro rodiče s dětmiNa závěr letošního školního roku v pondělí 19. června jsme uspořádali již druhý ročník zábavného odpoledne pro naše žáky a jejich rodinné příslušníky. Cílem bylo nejen soutěžení rodinných týmu v netradičních disciplínách, ale také pobavit se a odreagovat od každodenních povinností. 

Pro tento účel jsme využili prostory našeho nového víceúčelového hřiště, venkovní učebnu, dětské hřiště a exteriéry školy. Děti společně se svými rodiči, prarodiči a dalšími rodinnými příslušníky soutěžily v rozmanitých disciplínách – stezka zručnosti, střelba ze vzduchovky, kuličkiáda, skákání v pytli, chůze po prknech, Kimova hra a další. Nechyběla ani pracovní dílna drátování, malování na obličej nebo prodej originálních výrobků dětí keramického kroužku. V průběhu zábavného odpoledne vystoupila taneční skupina X-treme pod vedením paní Malinkové, o hudební doprovod se postarala školní kapela a taneční vystoupení si připravily děti ze 3. A.  Pro povzbuzení a na posilněnou jsme pro naše hosty připravili občerstvení a posezení za doprovodu reprodukované hudby. Rodinné týmy byly za své sportovní výkony odměněny dárkovými poukazy a drobnými dárky.

Za spolupráci děkujeme městu Mohelnice a místnímu hasičskému sboru. Poděkování patří také dětem a jejich rodinám za nadšení a chuť soutěžit. Pohodová atmosféra, radost a nadšení ze hry dětí i dospělých byly zpětnou vazbou i pro nás organizátory, že zábavné odpoledne se vydařilo.