Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Realizované projekty > IVOŠ - Interaktivní výuka do škol

IVOŠ - Interaktivní výuka do školNaposledy upravené upravil Super User :: [22. 2. 2016 23:59]
 

eu_logo.jpg

 

V období od 1. 3. 2009 do 30. 9. 2011 jsme se stali partnerskou školou projektu IVOŠ – INTERAKTIVNÍ VÝUKA DO ŠKOL, realizovaným Katedrou technické a informační výchovy Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Cílem projektu bylo zkvalitnit vzdělávání učitelů v oblasti užívání moderních informačních a komunikačních technologií ve výuce. Pedagogové získali nové poznatky, rozšířili si profesní dovednosti a podařilo se jim výrazně zlepšit podmínky výuky.

Projekt IVOŠ zajistil naší škole kvalitní vybavení odborné učebny – tj. interaktivní tabuli, dataprojektor, sadu hlasovacího zařízení, které umožňuje rychlé vyhodnocování a výrazně tak pomáhá zefektivnit nejen samotnou výuku, ale také proces evaluace a sebehodnocení žáků.

Práce s interaktivní tabulí vede k výraznému zlepšení podmínek výuky, a proto jsme mohli do výuky zapojit nové metody vedoucí ke kvalitnějšímu objasnění učiva, vysvětlování nových poznatků i k prohlubování a procvičování probírané látky. Díky této spolupráci jsme se  stali školou konkurenceschopnou a atraktivní, protože se novým trendům ve výuce nebráníme, ale naopak je vyhledáváme.

Děkujeme Katedře technické a informační výchovy Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci za možnost zapojit se do projektu IVOŠ a přispět tím nejen k modernímu vybavení školy, ale i ke zlepšení podmínek pro kvalitní a moderní výuku.

 

100_9278.jpg 100_9280.jpg

100B9410.jpg 100B9560.jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů