Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Čertovská olympiáda pro ŠD

Čertovská olympiáda pro ŠDV pátek 9. 12. 2022 se malá tělocvična naší školy proměnila v pekelné sportoviště. Žáci ze školních družin plnily pekelné úkoly, které si pro ně připravili spolužáci z družiny č. 7. Olympiáda byla zakončená čertí diskotékou. V pátek 9. 12. 2022 se malá tělocvična naší školy proměnila v pekelné sportoviště. Žáci ze školních družin plnily pekelné úkoly, které si pro ně připravili spolužáci z družiny č.7. Malí čertíci si mohli vyzkoušet skákání v pytli, házení uhlí do kotle, pekelnou dráhu, stabilitu při odnášení hříšníků do pekla a mnoho dalšího. Za správně splněný úkol dostali čertíci malou sladkou odměnu. Olympiáda byla zakončená čertí diskotékou. Všechny děti byly moc spokojené a od paní vychovatelek mají velikou pochvalu za krásné kostýmy.