Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jazykový kurz na ZŠ ve Vodní ulici

Jazykový kurz na ZŠ ve Vodní uliciV předvánočním čase jsme pro žáky 7. ročníků naší školy zorganizovali tradiční týdenní jazykový kurz pod vedením zkušených lektorů angličtiny Guye Cheethama a Marka Andrewse. Žáci měli možnost zdokonalit se především v anglické konverzaci, hravou formou pracovali na prezentaci svých myšlenek a nápadů, prohlubovali svou slovní zásobu.

A jak kurz naši žáci hodnotí? Vojta M. se nejvíc naučil v rámci aktivity, při níž měli žáci za úkol vymyslet název vlastní restaurace, vytvořit logo a sestavit menu. Nejvíce jej bavila hra Change your chair. Ema K. popisuje, že nejvíce se naučila u hry, kdy skládala slova z písmenek a pochvalovala si také hru Change your chair, při níž tvořila anglické věty.

Jazykový kurz přinesl žákům mnoho nových podnětů, zlepšili svou výslovnost, rozšířili slovní zásobu a díky spontaneitě lektorů získali větší sebedůvěru v mluveném projevu. Pro starší žáky připravujeme kurz na duben 2023.

 

Mgr. Radek Stehlík a žáci VII.A