Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Děti naší školy podpořily projekt České spořitelny

Děti naší školy podpořily projekt České spořitelnyDne 17. prosince 2018 se konal vánoční jarmark, který byl vyvrcholením projektu ABECEDA PENĚZ, jenž je zaměřený na finanční gramotnost. Spolupráce mezi třídou V.C ze Základní školy Mohelnice Vodní a Českou spořitelnou trvala přesně dva měsíce. Žáci se dozvěděli spoustu zajímavých informací ze světa financí, ale také si ověřili přísloví, že „bez práce nejsou koláče. Výsledek jejich práce stál za to, vydělali jsme si pěknou částku na třídní výlet a možná i něco dalšího. Finanční gramotnost lidí je velmi důležitá, proto věřím, že děti získaly zkušenosti s nakládáním s penězi.

foto2.jpg foto4.jpg foto5.jpg

foto5.jpg foto6.jpg foto7.jpg

foto8.jpg

foto3.jpg