Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Děti pátých tříd navštívily vánoční výstavu v muzeu

Děti pátých tříd navštívily vánoční výstavu v muzeuDne 13. prosince 2018 se v mohelnickém muzeu konala prohlídka vánočních zvyků v zemích Evropy. Děti se dozvěděly zajímavé vánoční zvyky a tradice. Následovala vánoční dílna, děti si mohly vyrobit přáníčka. Děkujeme paní průvodkyni.  

                                                                                       Amelie Keprtová, 5.A

Dne 11. prosince 2018 jsme se zúčastnili prohlídky muzea na téma „Vánoce v Evropě“. Připravili si pro nás zajímavé věci. Povídali jsme si o vánočních zvycích v jednotlivých evropských zemích. Vyrobili jsme si přáníčka z papírových vloček. Moc mě to bavilo.                                                          

Marcela Fantová, 5.B

Na vánoční výstavě v muzeu jsme se dozvěděli, jak se v evropských zemích slaví Vánoce a jaké tam dodržují tradice. Na výstavu jsme moc moc těšili, byla zábavná i poučná. Tuto výstavu jsme navštívili 14. prosince 2018.

                                                                                                                      Matěj Petřík, 5.C

Dne 14. prosince jsme v muzeu navštívili vánoční výstavu. Od paní průvodkyně jsme se dozvěděli, jak se v různých zemích v Evropě slaví Vánoce, kdo a kdy jim nosí dárky, jaké mají zvyky a co mívají na večeři. Dozvěděli jsme se toho spoustu a byla to zábava.

Zuzana Chaloupková, 5.C

foto2.jpg foto3.JPG foto4.JPG

foto5.JPG foto6.JPG foto7.JPG

foto8.JPG foto9.JPG foto10.jpg 

foto11.jpg foto13.jpg foto14.jpg