Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Naše škola poskytla zázemí Mistrovství Evropy univerzit v městském orientačním běhu

Naše škola poskytla zázemí Mistrovství Evropy univerzit v městském orientačním běhuDne 25. 7. proběhlo v Mohelnici Mistrovství Evropy univerzit v městském orientačním běhu. Naše základní škola poskytla účastníkům, kteří se sjeli z celé Evropy, potřebné zázemí i občerstvení. Hlavní organizátoři akce i sportovci ocenili vynikající večeři, kterou jim připravily naše paní kuchařky, a udělaly nám tak výbornou reklamu po celé Evropě. Jsme rádi, že naše škola mohla přispět ke zdárnému průběhu celé akce a těšíme se na další spolupráci se zástupci organizačního výboru panem RNDr. Jindřichem Smičkou a panem Dušanem Vystavělem.  

Sestřih nejdůležitějších okamžiků mistrovství byl premiérově odvysílán na televizním kanálu ČT Sport a záznam je možné zhlédnout i na internetovém vysílání ČT.

OBR_1.jpg obr_2.jpg obr_3.jpg

obr_4.jpg obr_5.jpg obr_6.jpg