Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nový cizí jazyk na naší škole - španělština

Nový cizí jazyk na naší škole - španělštinaDůvodů pro studium cizích jazyků bychom dokázali vymyslet spoustu. Díky nim dokážeme například porozumět lidem v cizích zemí, dokážeme pochopit jejich kulturu, poznat jejich kuchyni a obdivovat historické památky. Někteří z nás jsou skromní a stačí jim pouze být schopní si objednat jídlo a pití na dovolené u moře. Dnešní doba ovšem láká mladou generaci i na seriály v originále, a nejen proto stoupá poptávka o širší nabídku výuky cizích jazyků. Ať už je důvod zájmu o španělštinu našich žáků jakýkoliv, faktem je, že si ji mnozí vybrali a budou moci zkoumat její krásu již od příštího školního roku v rámci výuky druhého cizího jazyka, a to již od sedmé třídy. Takže ¡hasta la vista, alumnos!

obr_2.jpg