Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Office Arena 2023 – školní kolo

Office Arena 2023 – školní koloVe středu 1. března 2023 jsme obdrželi výsledky školního kola celostátní soutěže Office Arena. Školní kolo této soutěže na naší škole proběhlo ke konci měsíce února. Pravidelně se ho účastní žáci z 8. a 9. ročníků.

Soutěž Office Arena dává žákům možnost otestovat své dovednosti v práci s aplikacemi Office a získat zpětnou vazbu pro zlepšení. Úkolem žáků je prokázat velmi dobrou znalost kancelářských aplikací. Ve vyšších kolech soutěže aplikují tuto znalost v reálném projektu. Ti nejlepší se dostanou do finále, které se bude konat v sídle společnosti Microsoft v Praze. Ve finále je úkolem obhájit si své nápady před porotou, stát si za svými myšlenkami a dokázat svůj projekt prosadit.

Dva nejlepší soutěžící, kteří mají reprezentovat naši školu v krajském kole jsou Vojtěch Vašek a František Král ze třídy IX.A. Gratulujeme!