Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní kolo soutěže Prezentiáda

Školní kolo soutěže PrezentiádaLetošního ročníku soutěže Prezentiáda se zúčastnili žáci třídy VIII. B (9 týmů), VIII. C (10 týmů), VIII. D (7 týmů), IX. A (9 týmů) a IX. B (10 týmů). Školní kolo proběhlo na konci měsíce února, kdy dvojčlenné nebo trojčlenné týmy odprezentovaly své práce na téma „Bylo nebylo“ a „1+1“ v hodinách informatiky.

V každé třídě byly vyhodnoceny práce tří nejlepších týmů, které získaly diplom a sladkou odměnu za svou píli. Protože je kapacita nominačního kola omezená, po vyhodnocení jednotlivých tříd porota vybrala čtyři nejlepší práce za školu, a ty byly zaslány do kola nominačního. V tomto kole organizátoři zhodnotili vizuální vzhled a vybrali nejzajímavější prezentace, které postoupily do kola krajského. Ve středu 8. března 2023 jsme se dozvěděli, že z naší školy postoupily všechny čtyři týmy, a to tým W (V. Vašek a V. Dřevická, IX. A), Chocholóšci (B. Macháčková, L. Spáčilová, B. T. Šemeberová, IX. A), Ája a Jája (A. Drlíková, J. Pěnkava, IX. A) a Jahoda (A. Hetflajšová, J. Kaplová, VIII. C).

Krajské kolo proběhne 24. března 2023 v Olomouci na Gymnáziu Hejčín, kde týmy představí a odprezentují svou práci před odbornou porotou.

Upřímně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.