Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Slavnostní přivítání prvňáčků

Slavnostní přivítání prvňáčkůZačátek letošního školního roku připadl na pondělí 4. září. V atriu naší školy proběhlo slavnostní přivítání prvňáčků, kteří přišli v doprovodu rodičů a prarodičů.

Po krátkém proslovu pana ředitele Ing. Miroslava Hlouška předali žáci devátých ročníků každému prvňáčkovi šerpu jako symbol toho, že se stávají nedílnou součástí našeho společenství a jsou pod našimi ochrannými křídly. Pak svého mladšího spolužáka doprovodili do jeho třídy.

Po usazení do lavic se paní učitelky seznámily s žáčky i rodiči a předaly dětem upomínkový list na tento den a drobné dárky. Na koberci si společně s paní učitelkou zazpívali a zahráli hry. Na závěr se šli žáci podívat do školní družiny, kde se jim moc líbilo. 

Děkuji za pomoc žákům a třídním učitelkám devátých tříd a firmě Jula za dodání dárků. Našim prvňáčkům přeji úspěšný start a radost z objevování nového.