Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Společnost SCIO ocenila žáky ZŠ Vodní

Společnost SCIO ocenila žáky ZŠ VodníVe školním roce 2022/ 2023 proběhlo v Olomouckém kraji testování žáků 7. ročníků a sekundy víceletých gymnázií pod záštitou společnosti SCIO. Žáci vybraných škol byli testováni z českého jazyka, matematiky a obecných studijních předpokladů.

Také žáci sedmého ročníku Základní školy Vodní se zúčastnili tohoto testování, a to velmi úspěšně. Naši žáci získali celkem pět ocenění od společnosti SCIO: za nejlepší výsledek v Olomouckém kraji v testování českého jazyka a obecných studijních předpokladů, za druhý nejlepší výsledek v testování matematiky a za třetí nejlepší výsledek v testování českého jazyka a obecných studijních předpokladů.

Po úspěchu v mezinárodním šetření PISA, v němž naši žáci získali ve čtenářské, matematické a přírodovědné gramotnosti nadprůměrných výsledků, si tak naši žáci připisují další studijní úspěchy.                                                                

 

UVODNI FOTO.jpg