Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úspěchy našich žáků v atletickém čtyřboji

Úspěchy našich žáků v atletickém čtyřbojiV úterý 20. 9. 2022 se na Tyršově stadionu v Šumperku po tříleté pauze opět uskutečnila soutěž v atletickém čtyřboji. Mezi třinácti zúčastněnými školami z našeho okresu si výtečně vedli i žáci naší školy. Oba chlapecké týmy okresní kolo ovládly. Skvěle si ale vedla i obě dívčí družstva. Mladší žákyně obsadily třetí příčku a starší žákyně si stejně jako starší chlapci zajistily postup do krajského finále, které se konalo ve středu 5. 10. 2022 na atletickém stadionu v Olomouci, kde byla konkurence o poznání těžší. Ale ani zde se naši žáci neztratili. Za zmínku určitě stojí výkon Adély Navrátilové, která v celkovém součtu 1949 bodů obsadila 2.místo z 45 závodnic z celého olomouckého kraje. Z chlapecké výpravy byl nejlepší Matyas Malár, který získal 1985 bodů a skončil na 4.místě z 55 závodníků. Celkově se chlapci umístili na pěkném druhém místě a žákyně na místě šestém. Jak mladší, tak starší dokázali, že dokáží držet krok i v takto nabité konkurenci a jsou příslibem dosahovat dobrých výkonů i nadále.