Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Žáci devátých ročníků navštívili mohelnické střední školy

Žáci devátých ročníků navštívili mohelnické střední školyŽáci devátých ročníků naší školy navštívili v rámci přípravy na budoucí povolání střední školy v Mohelnici.
V úterý 27. listopadu žáci zavítali na Střední školu technickou a zemědělskou v Mohelnici. Získali informace o učebních a studijních oborech a také o možnostech dalšího uplatnění na trhu práce.
V pátek 30. listopadu jsme využili dne otevřených dveří, abychom si prohlédli prostory Střední průmyslové školy elektrotechnické v Mohelnici. Žáci měli možnost nahlédnout do odborných učeben, laboratoří elektronického měření i dílen s CNC obráběcími stroji. Získali informace o zaměření učebního oboru a možnosti stipendia.
Prohlídka Obchodní akademie v Mohelnici proběhla ve středu 12. prosince opět v rámci dne otevřených dveří. Žáci si prohlédli odborné i kmenové učebny, vyzkoušeli si testy na PC a seznámili se s nabízenými studijními obory.

Návštěvy středních škol v Mohelnici pořádá naše škola pro žáky devátých ročníků každým rokem, a u žáků má vždy pozitivní ohlas.

integrovka_4.jpg integrovka_5.jpg integrovka_6.jpg

integrovka_7.jpg prumyslovka_1.jpg prumyslovka_3.jpg