Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Office Arena 2024 - školní kolo

Office Arena 2024 - školní kolo



Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se naši žáci z osmých a devátých tříd zapojili do soutěže Office Arena. Školní kolo proběhlo ve dnech 13. až 16. února 2024.

Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh. Účastníci této soutěže dokazují nejen svou technickou zdatnost při práci v kancelářských aplikacích Microsoft Office, ale zároveň musí obstát i v prezentačních a komunikačních dovednostech. Ti nejlepší se dostanou do finále, které se bude konat v sídle společnosti Microsoft v Praze.

Ve čtvrtek 7. března 2024 jsme obdrželi výsledky školních kol. V krajském kole budou naši školu reprezentovat Stanislav Štěpán ze třídy IX.C a Monika Nemravová ze třídy VIII.A.